субота, 29 липня 2017 р.

Козацький кіш 2017

Фрагменти із відпочинку дітей у пришкільному таборі із денним перебуванням "Козацький кіш"











середа, 19 липня 2017 р.

Незабутня подорож

Як тільки почалися канікули, ми всім класом вирішили нарешті відвідати м.Миргород. Якщо ви скажите: "Що можна робити цілий день в Миргороді?", то ви помиляєтеся! Із моїм дружнім і непосидючим класом день пролетів як одна мить, а емоції переповнюють до цього часу.
За цей день ми встигли обійти всі супермаркети міста та перепробувати все морозиво в них))), покататися на ескалаторі та ліфті так, щоб ввесь торговий центр нас запам"ятав))), випити каву у найближчих кав"ярнях, відвідати прим"єру фільму "Пірати Карибського моря", поплакати і посміятися над долею Джека Горобця, зависнути на фестивалі морозива, смачно поїсти у кафе, яке рекомендує Ревізор - у Амічі, навчитися їсти роли китайськими паличками і, звичайно, перефотографуватися зі всіма памятниками, що розташовані на курорті та зняти десяток відео-репортажів.
Звичайно,це не все, що в язгадала і що можна розповідати))), але маленький фото звіт вам варто переглянути! Обіцяю, це не остання наша подорож!












понеділок, 10 липня 2017 р.

Пам"ятаємо відомих земляків

В травні було проведено виховний захід для учнів 9-х класів "Природі віддана любов". Метою було познайомити дітей із життям і творчистю видатного шишачанина - Наріжного Костянтина Григоровича. На заході біли присутні його син - Наріжний Григорій Костянтинович і його дружина - Наріжна Катерина Миколаївна.



вівторок, 4 липня 2017 р.

Виховуємо здорову молодь

Саме із такою метою в нашій школі регулярно проходять спортивні змагання. Цієї весни на стадіоні було проведено змагання із футболу, бігу, стрибків, метання та самі різноманітні естафети.
Ми за здоровий спосіб життя!




понеділок, 3 липня 2017 р.

Рік Японії в Україні

Цієї весни в Шишацькій спеціалізованій школі імені В.І.Вернадського пройшов ряд заходів які знайомили учнів із такою далекою країною - Японією. В кожному класі було проведено виховні практичні години на яких не лише послухали та подивилися на різні традиції японців, а ще й практично, на майстер-класах, спробували зробити собі на пам"ять маленькі символи Японії.