пʼятниця, 25 листопада 2016 р.

Річниця пам"яті жертв голодомору 1932-1933рр

Уже впродовж 10 років учні Шишацької спеціалізованої школи імені В.І.Вернадського в останню суботу листопада відвідують меморіал, що вшановує пам"ять загиблих наших односельчан в роки голоду.
Присвячуючи цьому дню у школі пройшла виставка тематичних малюнків (3-4 класи), плакатів (5-11 класи), тематичні виховні години, загальношкільний виховний захід, виставка книг та траурнй мінинг до памятника.






понеділок, 21 листопада 2016 р.

Благодійний концерт

16 листопада відбувся традиційний для нашої школи благодійний концерт. Цього року учнями школи було зібрано близько 2800грн, частина із них (300грн) було переказано у благодійний фонд, а основна сума передана на лікування нашого маленького земляка - Чумака Максима.
Впродовж години учні, випкнускники Шишацької спеціалізованої школи імені В.І.Вернадського та музичної школи демонстрували глядачам свої таланти. До збору коштів приєдналися учні, вчителі, працівники державних установ Шишак та просто небайдужі жителі нашого селища. Будинок  школяра влаштував благодійний ярмарк-продаж на підтримку збору коштів. Дякуємо всім небайдужим людям.Добро починається із тебе!






неділя, 13 листопада 2016 р.

Відбувся семінар-практикум спеціалістів відповідальних за організацію музейної роботи. "Роль музейної педагогіки у національно-патріотичному вихованні та особистому розвитку дітей і молоді"



Цього року учаникам семінару-практикуму випала нагода відвідати м. Горішні Плавні. Впродовж 2 днів (10-11 листопада) педагоги відвідали 4 школи. До уваги було представлено: Зразковий меморіальний музей В.О.Нижниченка, Зразковий шкільний музей народознавства "Диво", музей історії школи №5, музей українського побуту школи №4. Крім того, кожна школа демонструвала свої класи, які оснащені новими сучасними приладами. По завершенню першого робочого дня всі учасники зібралися в Горішньоплавнівського центру дитячої та юнацької творчості де ознайомили із новими положеннями роботи пришкільних музеїв.
Другого дня нами було відвідан історико-культурні пам"ятки та промислові підприємства м.Горішні Плавні та відвідано карєр і Келеберду. Всі отримали масу позитивних емоцій і вже чекаємо на наступний двохденний семінар!


неділя, 6 листопада 2016 р.

Дебатна майстерня «Психологія публічного виступу»

1 листопада 2016 року відбулася дебатна майстерня «Психологія публічного виступу» для педагогів, які координують роботу шкільних дебатних клубів освітніх закладів області.
Організаторами заходу стали Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського та Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого
У ході дебатної майстерні Стрілець Василь Васильович,доктор історичних наук, професор кафедри теорії та історії держави і права Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Тітко Іван Андрійович, доцент кафедри кримінального та адміністративного права і процесу, доктор юридичних наук Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого ознайомили освітян з деякими психологічними аспектами публічного виступу.
Також обговорювалися питання щодо удосконалення проведення обласних учнівських змагань інтелектуальної гри «Дебати» у 2017 році.
Під час дискусії були визначені теми україномовного та англомовного треків, за якими дебатуватимуть учні на «Дебатах-2017». Із запропонованих під час електронного реєстрування тем, педагоги методом голосування обрали для україномовного треку:
для відбіркових раундів - «Ця палата вважає, що основною причиною зміни клімату є діяльність людини»,
для півфіналу і фіналу - «Ця палата вважає, що розвиток інтелекту людства викликає занепад загальнолюдської моралі»,
англомовного треку:
для відбіркових раундів - «This House believes that human activity is the main cause of climate change. (Ця палата вважає, що людська діяльність є основною причиною зміни клімату)»,
для півфіналу і фіналу - «This house says posthumous donation must be obligatory. (Ця палата вважає, що посмертне донорство повинно бути обов'язкови

субота, 5 листопада 2016 р.

Обласний семінар "Школа лідерів"

28 жовтня на базі ПОІППО відбувся обласний семінар-практикум з ОДГ та ОПЛ. Учасникам семінару Романенко Анжела Михайлівна розповіла про фестиваль проектів шкільного самоврядування та про специфіку проведення обласного етапу. У другій - практичній частині було проведено тренінг, який вподальшому кожному із педагогів знадобиться для визначення лідерів у своїй школі.




четвер, 3 листопада 2016 р.

Конкурс поробок із природнього матеріалу

Традиційно напередодні осінніх канікул у Шишацькій спеціалізованій школі імені В.І.Вернадського проходить конкурс поробок із природнього матеріалу. До участі у конкурсі долучаються учні 2-11 класів. Поробки дітей початкової школи відзначаються індивідуальними грамотами, а учні старших- колективними. На фото кращі роботи учнів молодшої школи та композиція "Без верби і калини нема України" учнів 8-Б класу. Топіарія, що розмйщена на імпровізованому рушнику символізує калину. Варто зазначити, що рушник вишитий також символами України - гілочками верби та кетягами калини. Кожна поробка не була схожа на іншу, що свідчить про те, що наші учні ідуть в ногу із часом!