понеділок, 5 листопада 2018 р.

Осінній бал 2018

Щороку, напередодні осінніх канікул, учні старших класів роблять собі святковий вечір. Цього разу така нагода випала моїм вихованцям - учням 10-Б класу та 11. Спільними зусиллями було організовано і проведено вселий та креативний захід-гру - "Хто зверху".
Ведучими були - Золотарьова Анастасія та Клісник Марк. Команду дівчат представляли учениці 8-11 класів. Горбонос Єлизавета, Мізь Іра, Мураховська Ілона, Шило Людмила. Команду хлопців - Григорчук Владислав, В"юн В"ячелав, Купавцев Богдан, Мізь Антон. Вокальні номери були представлені Мураховським Артуром та Дмитренко Аміною.
Зал всіляко підтримував учасників. Ми вболівали, підказували, кричали, співали і просто сміялися до сліз. У результаті двогодинної гри жюрі оголосило про перемогу дівчат! А королем і королевою вечора стали Мізь Антон і Мураховська Ілона. Всі учасники були нагороджені солодкими призами, спонсорами яких виступили ПП Косогор Сергій та Вікторія.
Після свята всі учасники та гості мали змогу потанцювати на святковій дискотеці та зробити фото біля тематичної фотозони.


Немає коментарів:

Опублікувати коментар