Проект "Пластик в нашому житті"

"Не рубай ялинку"

Карта України вже готова!

Довгі два тижні кропіткої праці і от, наша задумка втілена у життя. Для реалізації її знадобилося 1568 пластикових пробок! Але результат того вартий!
Спочатку зробили контурну карту

Розмітили літери

Обвели контури

Перенесли на фанеру області

Розфарбували кожну область

І на наступний день фарбували :)

А потім довго викладали

І на наступний день викладали :)

І клеїли пробки...

І ось вона - Україна із 1568 пробочок!

____________________________________________

"Дай пластику друге життя"

3 лютого в рамках проекту "Пластик в нашому житті" в Шишацькій спеціалізованій школі ім. В.І.Вернадського пройшов конкурс учнівських поробок "Дай пластику друге життя". В якому учні 2-11 класів взяли участь. __________________________________________________________________

Флешмоб "Світ без пластику"

06.11.2015 в центрі нашого селища відбувся флешмоб за участю учнів Шишацької спеціалізованої школи імені В.І.Вернадського із закликом до односельців оберігати природу, раціонально використовувати пластик. Учні танцювали веселий флешмоб в центрі, на площі Незалежності та автостанції. По закіннченню флешмобу учні роздали Шишачанам і гостям селища інформаційні листівки, на яких була інформація щодо того, як кожен може долучитися до акції "Світ без пластику" та скоротити кількість поліетиленових відходів. 
Дякую учням, які долучилися до такої доброї справи! А саме: Книш Лідія (10-А), Сліпець Анастасія (10-А), Дяченко Каріна (9), Безручко Світлана (8-А), Драч Вадим (8-А), Гурин Едуард (8-А), Терещенко Віталій (8-А), Мізь Антон (8-А), Кубай Оксана (8-Б), Олейніченко Еліна (7-Б), Мураховська Ілона (7-Б), Фарига Лілія (7-Б). 
Це не останній флешмоб від наших учнів. Чекайте на новий 27.11, що буде присвячений Дню боротьби зі СНІДом.


_____________________________________________________

Збір пластикових кришок

Учні нашої школи долучилися до всеукраїнської програми по збору пластикових кришок для подальшої переробки та виготовлення протезів та їх частин для воїнів АТО. Загалом зібрано понад 9000 пробок!

2 коментарі: